Poradenstvo: info@turbodieta.sk
Slovensky
Maďarský English Deutsch Polski Slovensky
Min. hodnota objednávky: 20 EUR
Dodacie informácie »

BEZ LAKTÓZY A GLUTÉNU začiatočný balík (45 dávok)

BEZ LAKTÓZY A GLUTÉNU začiatočný balík (45 dávok)

Máte problém s laktózou a s gluténom? Tento koktejlový prášok bol vyvinutý pre Vás!


Akciová cena: 80.1 EUR

Bezlaktózová a bezgluténová verzia Turbo Diéty bola vyvinutá bez príchute preto, aby ste mohli koktejl ochucovať podľa vlastného vkusu. Tento koktejl je najmenej sladký zo všetkých verzií, preto je už iba na Vás, aké variácie vymyslíte. Musíte dbať iba na jednu vec: ochutením nepridávajte ďalšie kalórie! Uprednostňujte rôzne koreniny, napr. škoricu, koreninový zmes na prípravu medovníka, ale môžete do koktejlu zamiešať aj odtučnený kakaový prášok bez cukru alebo aj kávu.


Zaujíma Vás, čo je tajomstvom Turbo Diéty®?

Jedným z tajomstiev Turbo Diéta® je príjem špeciálnych a kvalitných bielkovín, pomocou ktorých navádzame organizmus na odbúravanie tukových zásob pri súčasnom udržiavaní svalstva! Ďalšie dôležité živiny v koktejlovom prášku zabezpečujú, aby Váš organizmus dostal všetko, čo potrebuje. Všetky naše diétne programy sú jednoduché a ľahko sa dodržiavajú!

Ktorý Program bude pre mňa najvhodnejší?

Podrobný popis Programov Turbo Diéta nájdete pod odkazom „Ako mám drža diétu?“ Pri voľbe vhodného programu môžete požiadať o pomoc našich Odborných poradcov, resp. v prípade otázok sa na nich môžete obrátiťtu!

Obsah balíka:
  • 3 ks koktejlového prášku Turbo Diéta® Neochutený, 3x525 g (pripravovaných so 45 porciami mlieka) bez laktózy a gluténu
  • 1 ks kapsúl Antioxidant (na 4 týždne)

Tento balík obsahuje všetky produkty potrebné na začatie 30 dňového Programu.
K 14 dňovému Intenzívnemu programu budete potrebovať ešte jednu fľašku liečivej vody Hunyadi alebo 20 g Glauberovej soli.
Ak si chcete objednať viac balení, musíte zostaviť nový balík.