Poradenstvo: info@turbodieta.sk
Slovensky
Maďarský English Deutsch Polski Slovensky

Dosiahla som vysnívanú postavu!

Erika si splnila svoj sen pomocou Programu veľkého chudnutia Turbo Diéta: dosiahla vysnívanú hmotnosť, teraz je o 13 kíl štíhlejšia.

Erika: „Už nikdy viac také leto!“

Vždy podľa mňa potrebujeme veľkú motiváciu k tomu, aby sme dospeli k rozhodnutiu: a teraz schudnem. Pre mňa znamenali túto motiváciu fotky z tohto leta. Keď som sa pozrela na seba, rozhodla som sa, že to takto už naozaj  nemôže pokračovať ďalej!

Išla som naisto

Cítila som, že už mám dostatočnú motiváciu aj vôľu, ale potrebujem odbornú pomoc k dosiahnutiu svojho cieľa. A tento chýbajúci element som našla v Programe veľkého chudnutia Turbo Diéta®. Dostala som všetko (odborne podloženú diétu, lekársku podporu, priebežnú kontrolu, odborné rady, atď.), aby bola moja snaha úspešná. A nesklamala som sa: dosiahla som svoju ideálnu váhu, zo 74 kg som schudla na 61 kg. Nebolo to ani ťažké, skôr som prežívala akési príjemné dobrodružstvo, počas ktorého som sa dostala čoraz bližšie k svojim snom.

Konečne sa páčim sama sebe

Presne toľko som chcela zhodiť, teraz už musím pracovať len na tom, aby som bola aj fit. Takmer nezbadateľne sa počas mesiacov diéty vytvorila správna životospráva: teraz nakupujem, varím a poskladám si svoj jedálny lístok vedome. Nemusím si odoprieť svoje najobľúbenejšie jedlá, len ich pripravím so zdravšími ingredienciami. Namiesto toho priebežne dostávam pochvaly, ba čo viac, z mojich fotiek zdieľaných na sociálnych sieťach si zobrali motiváciu k začatiu diétneho programu aj iní ľudia. Je dobrý pocit byť príkladom, vrástla mi sebaúcta aj sebavedomie. Už sa chystám na leto a určite pôjdem na pláž s väčšou radosťou. Po dlhých rokoch sa odhodlám obliecť si aj bikini.

Počas štyroch mesiacov sa Erika zbavila dohromady 13 kg-ov a svoju váhu si drží aj po roku! Pozrite si na fotkách!
 

Jej výsledky v číslach:

Obvod pásu: 86,5 cm → 73 cm
Boky: 109 cm → 95 cm
Stehná: 61 cm → 51 cm

Aj vy chcete dosiahnuť  výsledky ako Erika?

Objednajte si začiatočný balík k diéte a pustite sa do toho!

Výsledky dosiahnuté Turbo Diétou sa môžu individuálne líšiť!