Poradenstvo: info@turbodieta.sk
Slovensky
Maďarský English Deutsch Polski Slovensky

Karol dosiahol rekordný výsledok!

Nebudete tomu veriť! Karol schudol 38,2 kg za 5 mesiacov! Zo všetkého najlepší je pocit, ktorý Karol nadobudol zmenou životného štýlu a ktorý nielenže považuje za udržateľný, ale si ho aj vychutnáva.

Ako sa dá vydržať bez prežúvania?

Vo všeobecnosti konzumácia tekutých nápojov nie je pre mužov zaťažkávajúca vec, ale ak pijete tekutiny namiesto tuhej stravy, vydržíte ťažšie. Nevedel som si ani predstaviť, aký bude život bez chuti jedál, bez pôžitku z prežúvania. Napriek tomu som sa pustil do svojho prvého 30-dňového Turbo Diéta programu, pretože ma nesmierne motivovalo, aby som svôj cieľ, svoju váhu, ktorá navyše garantovala zdravší život, dosiahol. Pocit, keď som zahryzol do svojej tuhej stravy prvýkrát, bol úžasný. Hoci moja manželka pripravila moje obľúbené jedlá,  bol som veľmi  prekvapený, že som netúžil skonzumovať takú veľkú porciu jedla akú som jedával predtým. Kokteily boli sýte, prostredníctvom nich som si zvykol jesť pomalšie, jesť zdravšie jedlá, menšie porcie a to spôsobom, ktorý som si ani neuvedomil. Nemal som chúťky mlsať, a čo ma najviac prekvapilo, doslova som túžil po zeleninovej polievke. Predtým, ak to bolo možné, som zeleninové jedlá vôbec nejedol. Netúžil som ani po ich chuti, ani ma nenasýtili. Teraz sa doslova neviem dočkať nových, mne zatiaľ neznámych zeleninových príloh, ktoré mi manželka s radosťou pripravuje.

Sila vôle Vás nakopne!

Hneď na začiatku som čelil pocitu, aké zložité je odolať lákaniu ťažkých jedál. Počas toho, ako som pre svoju rodinu chystal volské oká na masti, ja som pil len kokteily. Navyše sme mali rad-radom  množstvo sviatkov: veľkonočné sviatky, výročie sobáša, narodeniny. Napriek týmto som chudol v takom tempe, že zakaždým, keď som sa postavil na váhu, výsledok ma ešte viac v mojom odhodlaní nakopol a vôbec som nemal pochybnosti o tom, že budem 30-dňové Turbo Diéta programy opakovať dovtedy, kým nedosiahnem svôj cieľ.

Ak by som to mal zhrnúť, nebolo ľahké vydržať 30-dňové programy, ale ani nemožné! Doteraz som považoval diéty, počítanie kalórií, veľké dávky zeleniny a pravidelné stravovanie za hlúposti. Doteraz... Potom, ako som sa zbavoval kilogramov, prišiel som na to, že je to naozaj vážna vec! Čo sa týka diétnych jedál, príjemne som sa v nich sklamal. Prvá vec, ktorá ma prekvapila bola, že sa dajú konzumovať! Ďalšia, že sa z nich dá naozaj najesť dosýta, nehádzať ich do seba, ale pomaly si každé sústo vychutnať.

Pohľady plné uznania

Obrovská strata hmotnosti ma natoľko preformovala, že od svojej rodiny, priateľov, známych, ktorí ma zastavujú na ulici prijímam množstvo gratulácií. S uznaním mi podávajú ruku a súčasne si zo mňa berú príklad. Programy Turbo Diéta ma zmenili od základov! Som si istý, že dokážem dosiahnuť aj svôj ďalší cieľ – svoju hmotnosť si dokážem udržať!

Výsledky v číslach:

Obvod hrudníka: 125 cm → 97 cm
Pás: 129 cm → 114 cm
Stehno: 79 cm → 61,5 cm