Poradenstvo: info@turbodieta.sk
Slovensky
Maďarský English Deutsch Polski Slovensky

Musel som zmeniť šatník!

Zolo sa pustil do diéty ako skutočný jedák, napriek tomu to zvládol. Schudol veľa a viditeľne, zmenil sa nielen jeho šatník, ale aj on sám.

Turbo sa už raz osvedčilo

Áno, schudol som veľa a bolo z čoho. Keď sa na váhe objavilo čarovné číslo 111, rozhodol som sa, že stoj čo stoj schudnem. Turbo Diétu® som v minulosto už raz vyskúšal a dosiahol som pekné výsledky. Rozhodol som sa preto zaregistrovať do programu Veľkého chudnutia a dúfal som, že ma vyberú ako jedného z účastníkov programu. Našťastie sa tak aj stalo!

Cítil som sa ako vymenený 

Rádovo menšie čísla oblečenia (namiesto 40-ky potrebujem nohavice veľkosti 34) a úplne zmenené línie - za to všetko môžem vďačiť programu Veľkého chudnutia. No a samozrejme všetko, čo s tým súvisí: ľahší pohyb, voľnejšie dýchanie, spokojnosť i radosť z pozitívnych odoziev. A nadôvažok: všetko bolo maximálne zvládnuteľné. Trochu ťažšia bola len intenzívna fáza na začiatku programu, keď som mohol piť len kokteily. Pred začatím diéty som totiž bol skutočný jedák. Neskôr som si ale zvykol a diéta sa stala dennou rutinou.

Program bol pre mňa veľmi efektívny

Výsledky sú povzbudivé nielen v kilách. Zmestím sa do mojich najobľúbenejších nohavíc, dokonca sú mi aj trochu široké. Moje telo sa výrazne zmenilo, hoci až teraz začínam do svojho každodenného života aplikovať  šport. Svaly sa pekne ukázali spod tukových vankúšikov, a pritom som iba dodržiaval pravidlá diéty. V tom mi veľmi pomohol tím Veľkého chudnutia, bez nich by tieto 4 mesiace určite neboli také ľahké a jednoduché.

Zolo sa zbavil celkom 15,5 kg.

Jeho výsledky v číslach:
Obvod pásu: 106 cm → 96 cm
Boky: 115 cm → 106 cm
Stehná: 68 cm → 56 cm

Ihneď do toho?

Ak je vaša nadváha vyššia ako 10 kg, začnite so 14-dňovým Programom. Ak je pod touto úrovňou, odporúčame 30-dňový Program!


Objednajte si začiatočný balík k diéte
a pustite sa do toho!