Poradenstvo: info@turbodieta.sk
Slovensky
Maďarský English Deutsch Polski Slovensky

Príbeh úspechu za prášok Turbo!

Vášnivo zbierame príbehy úspechu! Ak sa vám už podarilo zhodiť zopár kíl, napíšte nám a odmeníme vás 15-dávkovým kokteilovým práškom Turbo Diéta!

Bude pre nás potešením, ak sa s nami podelíte o svoj príbeh úspechu. Jednak milujeme takéto príbehy, vždy nás povzbudzujú, na druhej strane chceme ukázať aj ostatným ľuďom, aké vynikajúce výsledky je možné dosiahnuť s Turbo Diétou® a potvrdzovať ich v tom, že aj im sa to môže podariť.
Ak ste už zhodili zopár kíl (min. 10 kg) a vaše chudnutie bolo naozaj pozoruhodné, napíšte nám svoj príbeh!

Čo máte robiť?

1) Vyhľadajte o sebe dávnejšiu (pred) a čerstvú (po) fotku, na ktorých ste jednoznačne rozpoznateľný a je viditeľná aj zmena na vašej postave.

2) Napíšte nám svoj príbeh v 10-15 riadkoch:

•    prečo a kedy ste sta stali obéznymi
•    ako ste dospeli k rozhodnutiu začať diétu
•    aké programy ste vyskúšali a s akým výsledkom
•    aké boli vaše skúsenosti s Turbo Diétou®
•    ako vplýva chudnutie na váš život /na všeobecný komfort/, na vaše zdravie, dušu, napr. ľahšie chodíte po schodoch, začali ste športovať, strávite viac času so svojimi deťmi, máte viac sebavedomia či duševnej sily, že ste boli schopní to dotiahnuť, atď.
•    či ste sformulovali nové ciele, napr. že pokračujete v kúre, pravidelne budete chodiť behať, športovať, budete sa stravovať zdravšie, pravidelnejšie, atď.

3) Pošlite nám svoj príbeh na e-mailovú adresu siker@turbodieta.hu.

Aká bude odmena?

Za každý príbeh úspechu (iba v tom prípade, ak obsahuje všetko podľa bodu 1.-3.!) dáme ako darček 15-dávkový bielkovinový prášok Turbo Diéta.
V každom štvrťroku si vyberieme príbeh, ktorý nás najviac očaril a autora odmeníme módnym fotením! Budete krásne nalíčená, upravíme vám vlasy, oblečiete si módne outfity a profesionálny fotograf vás nafotí. Séria fotiek bude pre vás večnou pamiatkou!

Tešíme sa na vaše jedinečné príbehy! Vopred ďakujeme! :)

* * * * * *

Záruka spokojnosti

Tento dotazník je neverejný, vypĺňajú ho zákazníci, ktorí užívali Turbo Diétu® a radi by  sa podelili s inými o svoje poznatky a skúsenosti. Posledná otázka dotazníka je: ’Odporučili by ste Turbo Diétu® svojim známym? Nápis na banneri ukazuje výsledok štatistiky: X zákazníkov z 10 by odporučilo Turbo Diétu® svojim známym.’ Vykalkuluje sa to z výsledkov dotazníka automaticky, pomocou vzorca. Údaje sa priebežne aktualizujú, je to zrejmé aj z toho, že zo dňa na deň rastie počet respondentov, ktorí dotazník vyplnili.