Poradenstvo: info@turbodieta.sk
Slovensky
Maďarský English Deutsch Polski Slovensky

Udržiavanie hmotnosti s Turbo Diétou®

Chcete udržiavať svoju hmotnosť, ktorú ste dosiahli tvrdou námahou a zachovať si vytúženú postavu? Myslíte si, že už nepotrebujete intenzívnu diétu, ale chcete svoje kilá držať na uzde?

Ak ste už dosiahli svoju vytúženú postavu, ale naďalej chcete dbať na svoju hmotnosť a zdravé trávenie, majte vždy po ruke balík kokteilového prášku Turbo Diéta®.

Na udržiavanie hmotnosti odporúčame nasledujúce možnosti:
  • občas zaraďte do svojho života deň s Turbo Diétou®, a v týchto dňoch nahraďte všetky tri stravovania dávkou bielkovinového kokteilu Turbo Diéta®. Touto metódou nielen udržiavate svoju hmotnosť, ale súčasne napomáhate detoxikácii svojho organizmu!
  • ak je potrebné, 1-2 týždne nahraďte večeru 1 dávkou kokteilu Turbo Diéta® a počas dňa konzumujte jedlo celkovej výživovej hodnoty 1200-1500 kalórií. Túto metódu si zvoľte vtedy, ak máte 1-2 kilá nadbytočne. Zodpovedá to 3. fáze 30-dňového Programu!

Vždy dbajte na to, aby ste si dali jedlá s nízkym obsahom tukov a sacharidov, ako aj na správny pitný režim. Ak ste pribrali viac, absolvujte 1 kompletný 30-dňový program!

Správne dávkovanie

S 1 porciou mlieka: 4 odmerky (35 g) kokteilového prášku zamiešať v 300 ml 1,5% mlieku. Pri príprave kokteilu s vodou alebo mliekom s obsahom tuku pod 1% (rastlinnom), dajte 5 odmeriek (cca 43 g) do každej porcie, pretože tým nahradíte chýbajúci obsah bielkovín. Neprijímate dodatočné kalórie. Z rastlinných mliek neodporúčame ryžové mlieko, pretože má vyšší obsah sacharidov.
Objednajte si kokteilový prášok Turbo Diéta®, aby ste ho mali vždy po ruke!

Objednajte si Štartovací balík programu Turbo Diety® Udržania hmotnosti!