Poradenstvo: info@turbodieta.sk
Slovensky
Maďarský English Deutsch Polski Slovensky

Veľký výber diéty

Už ste rozhodnutý/á začať diétu, len neviete, ktorý diétny program si vybrať? My vám pomôžeme!

Výber vhodnej diéty je najdôležitejším predpokladom k úspechu. Vieme, že v čo možno najkratšom čase by ste sa chceli zbaviť tých nepríjemných nadbytočných kíl, ale napriek tomu odporúčame, spoľahnite sa na naše skúsenosti! Vôbec nie je isté, že najlepší výsledok dosiahnete najintenzívnejším programom. Pozrite sa, ktorý program najviac vyhovuje vašim cieľom!

Máte menej ako 10 kg nadváhu»

Ak chcete zhodiť 10-20-30 kíl »

Boríte sa s viac ako 40 kg nadváhou »

Trpíte nadváhou aj popri športovaní »

Máte zdravotné problémy (inzulínovú rezistenciu, polymyozitídu, cukrovku, depresiu)?  »

Ak ste spokojný/á so svojou váhou a nechcete priberať »

Máte otázky?
Naďalej sme tu pre vás, obráťte sa na nás s dôverou! info@turbodieta.sk

 

Máte menej ako 10 kg nadváhy.

Vieme, že v čo možno najkratšom čase by ste sa chceli zbaviť posledných nadbytočných kíl, ale skúsenosti hovoria, že práve tých sa zbaví najťažšie. Verte nám, v takomto prípade nebude vhodné najrýchlejšie riešenie. Najlepší výsledok prináša 30 dňový program kombinovaný so stravou. To je najlepším výberom aj v tom prípade, ak chcete dosiahnuť rýchly výsledok pre blížiacu sa príležitosť, pretože prvých 17 dní je najintenzívnejších. Ku koktejlu si vyberte z našich jednoduchých a rýchlych receptov, ktoré rovnako pomáhajú dosiahnuť vytúženú postavu.  V prípade hormonálnych problémov, inzulínovej rezistencie, zníženej alebo zvýšenej funkcie štítnej žľazy, cukrovky, resp. depresie požiadajte o radu našich odborníkov ešte pred začatím programu!

Ak chcete zhodiť 10-20-30 kíl

Ak ste pozbierali trochu väčšiu nadváhu, v závislosti od toho, akým tempom chcete začať diétu, máte dve možnosti:

a) kombinovaný 14+30  dňový program: Ak chcete začať intenzívne a dosiahnuť viditeľný výsledok, začnite diétu so 14 dňovým programom, potom robte dva týždne prestávky a pokračujte s 30 dňovým programom až dovtedy, kým sa neroztopí Vaša nadváha. Keďže počas 14 dňového programu konzumujete výlučne koktejl, nebojte sa kombinovať rôzne chute, alebo vytvorte jedinečné kombinácie s rôznymi koreninami, k tomu sme pozbierali niekoľko dobrých nápadov. Dôležité: pri niektorých zdravotných problémoch (inzulínová rezistencia, zvýšená alebo znížená funkcia štítnej žľazy, cukrovka, depresia) 14 dňový program neodporúčame! V tomto prípade sa rozhodnite pre bod b), a pred začatím programu požiadajte o radu nášho odborníka!

b) opakovaný 30 + 30 dňový program: Ak nechcete začať hneď s veľmi intenzívnou fázou, začnite diétu s 30 dňovým programom, a pokračujte v ňom dovtedy, kým nezhodíte všetky nadbytočné kilá!  V 30 dňových programoch môžete pokračovať nepretržite, preto ak sa rozhodnete pre tento program, oplatí sa kúpiť si hneď na začiatku väčšie balenia Turbo Diéty - napríklad 2x30 dňový alebo 3x30 dňový začiatočný program - pretože tieto šetria aj Vašu peňaženku. Jednoduché a rýchle nápady na hlavné jedlo nájdete medzi našimi receptmi.

Boríte sa s viac ako 40 kg nadváhou.

Rozhodnite pre program 40 kg plus vypracovaný pre mužov a ženy, ktorí sa chcú zbaviť viac ako 40 kg-vej nadváhy. Program 40 kg plus je prepracovanou verziou 30 dňového programu pre tých, ktorí majú väčšiu nadváhu. Počas diéty sa striedajú intenzívne a menej intenzívne fázy s tým účelom, aby sme Váš organizmus príliš nezaťažili, ale napriek tomu zabezpečili rýchle a efektívne chudnutie. K príprave hlavných jedál si vyberajte z receptov, ktoré sú dokonalými doplnkami k Vašej diéte. V prípade zdravotných problémov (inzulínovej rezistencie, zníženej alebo zvýšenej funkcie štítnej žľazy, cukrovky, resp. depresie) požiadajte o radu našich odborníkov ešte pred začatím programu, aby sme Vám vymysleli riešenie šité na mieru!

Trpíte nadváhou aj popri športovaní?

V tomto prípade sa oplatí zmeniť stravovacie návyky. Vyskúšajte si náš 30 dňový program s modifikovaným dávkovaním: ak intenzívne športujete - min. 45-60 minút -, pred tréningom a po tréningu vypite po pol porcii koktejlu Turbo Diéta pripraveného vodou. Ak športujete ešte intenzívnejšie, požiadajte o individuálne poradenstvo. Pokiaľ ste sa však doteraz nepohybovali, tak intenzívnu aktivitu nezačnite súčasne s diétou, pretože môžete preťažiť svoj organizmus.

Máte zdravotné problémy (inzulínovú rezistenciu, polymyozitídu, cukrovku, depresiu)?

Pri niektorých zdravotných problémoch (inzulínová rezistencia, zvýšená alebo znížená funkcia štítnej žľazy, cukrovka, depresia) 14 dňový program neodporúčame! V tomto prípade môže byť vhodný 30 dňový program, ale pred tým, že by ste sa do toho vpustili, požiadajte o osobnú radu nášho odborníka. Pre diabetikov sme pripravili rozsiahlejší informačný materiál s najdôležitejšími informáciami, ale aj pri preštudovaní tohto materiálu odporúčame absolvovať konzultáciu pred začatím diéty.

Ak ste spokojný/á so svojou váhou a nechcete priberať.

V zásade ste spokojný/á so svojou váhou a chcete, aby to tak aj ostalo? Z času na čas zaraďte do zdravého stravovania taký deň, keď všetky tri hlavné jedlá nahradíte koktejlom Turbo Diéta. Toto vám pomôže udržiavať váhu a detoxikovať svoj organizmus. Keď už máte 1-2 kíl navyše, 1-2 týždne nahraďte večerné stravovania koktejlom Turbo Diéta. Počas dňa prijmite k tomu 1200-1500 kalórií a uvidíte, rýchlo zhodíte tých niekoľko nadbytočných kíl.

Ak nie ste si istý/á, ktorý typ redukčnej diéty bude pre Vás najvhodnejší, využite možnosť odbornej konzultácie cez našu webovú stránku. Naši odborníci ochotne odpovedajú na Vaše otázky a pomôžu Vám vybrať si diétu, ktorá bude najvhodnejšia z hľadiska Vašej povahy, životosprávy a v záujme dosiahnutia cieľa.